Dmychadla a náhradní díly

Sami, lidičky, víte, že uživit se není snadný. A já když můžu, tak pomůžu. Takže sem dám pár spřátelených odkazů. Ale nejdřív vám vysvětlím, o co jde. Totiž o dmychadla. Ne o kompresory, jak to často nazýváte. Dmychadlo funí tak trochu jako já, když mám po závodech - nejdřív nadechnu a pak rovnou do vzduchu vydechnu. A kdybych nadechovala nosem (copak já mám nějaký "čumák"?), a pak to vyfukovala pusou do vody, byla bych jako dmychadlo. Kompresor narozdíl ode mě nevyfukuje rovnou, ale do nějaké tlakové nádoby, do které vzduch stlačuje a teprve odtud se pouští dál.

Je to tedy dmychadlo (případně dmýchadlo podle češtinských pravidel), anglicky air pump, v nejslabším provedení se snese i  vzduchovací motorek. Vzduchové čerpadlo sice nezní dobře, ale snad to taky není nic proti ničemu.

Takže - když budete chtít dmychadlo třeba pro akvárium, čistírnu odpadních vod, zahradní jezírko nebo pro průmyslové účely (což nevím, co je), podívejte se do největšího tuzemského specializovaného obchodu, kde mají šest nejprodávanějších značek včetně náhradních dílů. A kde také dělají záruční i pozáruční servis.

Vzduchový kompresor - dmychadlo - pumpa Dmychadla SECOH jsou vyráběna s použitím nejkvalitnějších materiálů. Mají dlouhou životnost pohyblivých částí, nejnižší možnou hlučnost, nepatrné vibrace a nízkou spotřebou energie. Bezpečnostní prvky chrání dmychadlo za provozu.
Vzduchový kompresor - dmychadlo - pumpa V řadě dmychadel AIRMAC DBMX jsou použity bezpečnostní prvky chránící dmychadlo při roztržení membrán, tepelná pojistka cívek chrání při případném přehřátí.
Vzduchový kompresor - dmychadlo - pumpa Velké množství vzduchu při nízkém tlaku, to je přednost membránových dmychadel ALITA. Nízká spotřeba elektrické energie, nízká hlučnost v provozu.
Vzduchový kompresor - dmychadlo - pumpa Perfektní zpracování dmychadel YASUNAGA zajišťuje nízkou hlučnost, nízkou spotřebu a žádné pulzace na výstupu z dmychadla.
Vzduchový kompresor - dmychadlo - pumpa Modelová řada dmychadel HIBLOW HP má prvky chránící dmychadlo při roztržení membrán. Nízká spotřeba el.energie, nízké vibrace,  nízké nároky na údržbu.
Vzduchový kompresor - dmychadlo - pumpa Dmychadlo s lineárním pístem NITTO Medo. Nízká hlučnost, nízké vibrace, kvalitní povrchová úprava, malá spotřeba el. energie, dlouhá životnost lineárního pístu. (Výměna pístu za 25-30 tisíc hodin.)
www.covdily.cz - také záruční i pozáruční servis dmychadel SECOH, ALITA, HIBLOW, YASUNAGA, AIRMAC a NITTO.


Když mohu, pomohu -

Pořadí ve vyhledávačích - www.newsroom.cz